HAKKIMIZDA

Doğuş Grubu olarak 300’ün üzerinde şirketimiz ve farklı coğrafyalardan 22 bin çalışanımızla otomotiv; inşaat; medya; yeme-içme, turizm & perakende; gayrimenkul, enerji ve teknoloji olmak üzere çok farklı dinamiklere sahip sekiz sektörde faaliyet gösteriyoruz.

Sektör çeşitliliğimizin en büyük ortak noktası ise hepsinin odağında insan olması. Genç kuşağın beklentilerini anlamak ve onlara daha fazla alan açmak önceliklerimiz arasında yer alıyor.

Grup şirketlerimizin sinerjisinden beslenen ‘Doğuş’ markası özelinde büyük bir bilgi ve verinin ışığında, çevik, yeni deneyimler yaratmaya odaklanan, sürdürülebilirlik ve iş birliğini ilke edindiğimiz ‘Doğuş 3.0’ adını verdiğimiz kültürle çalışıyoruz. 1951 yılından bugüne, kurucumuz Ayhan Şahenk’in memlekete hizmet vizyonuyla topluma fayda sağlamak üzere çok sayıda çalışmanın kurucusu ve destekçiyiz. .

Sosyal sorumluluk platformlarımızla şirketlerimiz ve grup seviyesinde sürdürülebilirliği çok boyutlu ve ana akım bir konu olarak ele alıyor, değer yaratan projeler geliştiriyoruz. Öncelikli amacımız gelecek nesillere karşı sorumluluğunun bilincinde olarak bugünün kaynaklarını kullanırken sosyal, çevresel ve finansal sürdürülebilirliğimizi de güçlendirmek. Hayal etmek, inanmak, deneyimleri unutulmaz hikayelere dönüştürürken markalar inşa etmek Grubumuzun DNA’sında var.

Ülkemizin en değerli markalarını dünyaya tanıtmak ve dünyanın önde gelen markalarını ülkemizin insanlarıyla buluşturmak üzere saygın markalarla iş birliği yapıyoruz.

Otomotiv alanında Volkswagen AG ve TÜVSÜD, turizmde Hyatt International Ltd. ve The Peninsula Hotels, yeme-içme alanında Roka, Zuma ve Oblix gibi markaları bulunduran uluslararası Azumi Grubu ile Amazonico ve Ten Con Ten, El Paraguas markalarına sahip Paraguas Group başlıca küresel iş ortaklarımız arasında.

Sahip olduğumuz uluslararası deneyim, geniş hizmet, bilgi ve iş birliği ağıyla topluma ve ülke ekonomisine faydalı olacak çalışmalar yürütüyoruz.

Ülke istihdamına katkı sağlayarak, yerel ekonominin gelişmesi için var gücümüzle çalışıyor, sosyal ve ekonomik kalkınmanın öncülüğünü yapmayı da vazife biliyoruz.1

1