SOSYAL YAŞAM

Do’lu Hayat, Doğuş Grubu Çalışanları İletişim Platformu, Doğuş Grubu çalışanlarının hayatlarına değer katmak, renkleri ve öz değerleriyle kendilerini ifade edebilmelerini sağlamak, ortak hayalleri gerçekleştirmek için oluşturulan renkli bir dünyadır.

Grubumuzun ortak iletişim platformu Do’lu Hayat altında şirketlerimizle ilgili güncel haberlere ulaşabiliyor, interaktif yapısı sayesinde tüm çalışanlarla bağlantıya geçebiliyor, Grup içi kariyer fırsatlarından öncelikli haberdar olabiliyoruz. Çalışanlardan gelen taleplerle çeşitlilik kazanan hobi kulüpleriyle yaşamımızı hareketlendiriyor, gün içinde gerçekleşen sağlıklı yaşam seminerleriyle mesaiye kısa bir mola veriyoruz.

Do Gönüllüleri ile Grubun sosyal sorumluluk kültürünü içselleştiriyor, insan, doğa ve toplumu odağına alan projeler gerçekleştiriyoruz. Çalışan destek fonumuz, Bizden Bize ile ihtiyaç sahibi çalışanlarımıza ve ailelerine sağlık, eğitim, afetler ve özel yetenek gelişimi gibi alanlarda maddi destek sağlıyoruz.

Kurum içi girişimcilik programımız Invendo ile bir fikri/projesi olan, girişimcilik yeteneği yüksek çalışanların, kendi projelerini geliştirmelerine kontrollü ve güvenilir bir oluşum içinde olanak sağlıyoruz.

Tüm Doğuş Grubu çalışanları hesaplarında yer alan DO ID numaralarını kullanarak grup içi ve grup dışı markalara yönelik Do’lu Hayat avantajlarından yararlanabilmektedir.

1097

5