Doğuş Turizm Grubu

Doğuş Turizm Grubu
1

Doğuş Turizm Grubu, her biri uluslararası standartta hizmet veren sahip olduğu ya da işlettiği otelleri ile sektörde öncüdür.

1976 yılında kurulmuş olan Doğuş Turizm Grubu sekiz adet beş yıldızlı oteli, iki butik oteli ve Antur Seyahat Acentasını bünyesinde bulundurmaktadır.

D-Hotel Maris

D-Hotel Maris ilk misafirlerini ağırlamak üzere 20 Nisan 2012 itibarıyla kapılarını açtı.

İletişim bilgileri
Datça Yolu Hisarönü Mevkii
Posta Kutusu: 119 48700
Marmaris/Muğla
Tel: 0252 441 20 00
Faks: 0252 436 92 28
Web Sitesi: www.dhotel.com.tr

 • D-Hotel Maris

  Dünyanın en prestijli otelcilik organizasyonu olarak kabul edilen The Leading Hotels of The World tarafından Türkiye'de üyeliğe kabul edilen tek resort otel olan D-Hotel Maris, böylelikle yüksek beklentilere hitap eden lüks tasarımı ve sıra dışı hizmet anlayışı ile uluslararası standartlarda hizmet verdiğini belgelendirmiştir.

  D-Hotel Maris, Türkiye'nin güneybatısında yer alan büyüleyici doğa koruma alanı Datça Yarımadası'nda bulunuyor. Tepede tüm koya hakim benzersiz konumuyla otel; küçük adalar, mis kokulu çam ormanları, volkanik dağlar ve biri Mavi Bayrak ödüllü olmak üzere büyüleyici beş doğal plaj ile Ege ve Akdeniz'in kesişme noktasında misafirlerini masalsı güzelliğin benzersiz lüksüne davet ediyor.

  D-Hotel Maris her biri nefes kesici dağ veya deniz manzarası bulunan, lüks, zarif ve modern bir şekilde döşenmiş 200 odaya, bir adet dubleks Presidental Suit ve bir adet villaya sahip. Otel ayrıca villa ve süit misafirlerine kişiye özel hizmet anlayışı, gün boyu yeme-içme sunumları ve özel plajı ile Türkiye'de ilk kez bir resort otelde Executive Club Lounge ayrıcalığını yaşatıyor. Dünyaca ünlü ve birçok ödüle sahip olan ESPA Türkiye'de ilk kez tatil severlerle bir resort otelde misafirleriyle buluşuyor. En iyi su sporları, Alman tenis okulu, fitness merkezi, bir kahvaltı restoranı, beş à la carte restoran, altı bar, sinema ve toplantı salonları otelin sunduğu hizmetler arasında. Dalaman Havaalanı'na bir buçuk saat uzaklıktaki D-Hotel Maris'e gitmek için özel şoförlü transfer hizmetini tercih edebilir ya da özel helikopter ve deniz uçağı seçenekleri ile Dalaman veya Bodrum Havaalanı'ndan sadece 25 dakika süren transferler ile otele giriş yapabilirsiniz. 100ft'lik özel yapım yelkenli yat Paşa, Sunseeker Portofino 48 ve Azimut 55 yatlarını kiralayarak Yunan Adaları, Ege ve Akdeniz'in gizli koylarını da keşfetmeniz mümkün.

  Tanıtım Filmi:

Antur

1966 yılında kurulan Antur Turizm A.Ş. (Antur), turizm sektörünün önde gelen A grubu seyahat acentalarından biridir.

Yurt içi-yurt dışı uçak rezarvasyonları, otel - araba rezervasyonu gibi alanlarda müşterilerine yetiştirilmiş uzman kadrosuyla hizmet vermektedir.

Ayrıca acentamız UFTAA, IATA, ASTA ve TURSAB gibi uluslararası kuruluşlara üye olup tüm havayollarına online olarak bağlanarak rezervasyon yapabilmekte, Amadeus sistemini kullanarak müşterilerinin rezervasyon talebini maksimum hizmet kalitesiyle karşılamaktadır.

Operasyon departmanımızda firmaların yurt içi ve yurt dışındaki organizasyonlarını, bayi toplantılarını yine aynı hizmet anlayışıyla gerçekleştirmektedir.

İletişim bilgileri
Doğuş Grubu Merkez Binası
Huzur Mahallesi Maslak Ayazağa Cad.
No:2 K:1/A 34396 Şişli / İSTANBUL
Telefon: 0212 354 22 00
Fax: 0212 288 38 29
Web Sitesi: www.antur.com.tr

 • Maritim Hotel Club Alantur
  İki aşamada gerçekleştirilen ve 2008 yılında tamamlanan otelin yıkılıp yeniden inşaası sonrası modernize edilerek genişletilen tesis toplam 350 oda ve süit kapasitesi ile misafirlerini ağırlamaktadır. 60.000 m2'lik bir bahçe ve havuz alanına sahip olan ve doğrudan Türk Riviyerası'nın plajında konumlandırılmış olan otel, konuklarına spor aktiviteleri, dinlenme ve eğlence alanlarında farklı olanaklar sunmaktadır.

Garanti Turizm

Garanti Turizm Yatırım ve İşletme A.Ş. 1988 yılında kurulmuş ve beş yıldızlı bir otel yatırımı gerçekleştirmiştir. Marmaris'te bulunan ve 2013 yılı baharında açılan D-Resort Grand Azur Marmaris daha önce Maritim Group tarafından işletiliyordu.

İletişim Bilgileri
Huzur Mah, Maslak Ayazağa Cad. 2
Şişli 34394/ İstanbul
Tel: +90 212 354 22 22
Faks : +90 212 288 38 29

İletişim Bilgileri
D-Resort Grand Azur Marmaris
Cumhuriyet Bulvarı, No 17
48700 Marmaris | Mugla
Telefon: +90 252 417 40 50
Faks: +90 252 417 40 60
Web Sitesi: www.dresortgrandazur.com.tr

 • D-Resort Grand Azur
  D-Resort Grand Azur Marmaris Dalaman Havaalanı'na 100 km uzaklıkta olup Marmaris şehir merkezinde bulunmaktadır. Büyük bölümü deniz manzaralı olan ve tamamı renove edilen 324 odası ve suiti, yenilenen lobisi, restoranı ve spa merkeziyle 2013 bahar döneminde kapılarını yeniden açmıştır. Otelde aynı zamanda 350 misafiri ağırlayabilen bir konferans salonu ve oturma düzeninde 35 misafir kapasiteli iki seminer odası mevcuttur.

D-Otel Göcek Turizm Yatırımları ve İşletmeciliği Ticaret A.Ş.

D-Resort Göcek mevcut 57 odası, tamamen yenilenen lobisi, bir ana restoran ve iki barının yanı sıra bölgede tek Teppanyaki Grill istasyonuna sahip kıyı restoranı ve barı ile 2013 bahar sonunda kapılarını açmıştır. 2013 yılı Haziran ayı ortalarında faaliyete girecek olan spa ve fitness merkezleri; 100 kişi kapasiteli toplantı salonları projeye yeni eklenen hizmet alanları arasındadır. Hali hazırda var olan odaların yenilenmesi ve ek konaklama üniteleri eklenmesi, projenin 2014 yılı baharında tamamlanması planlanan bölümleridir. D-Resort Göcek daha önce D-Marin Resort Göcek olarak biliniyordu.

İletişim Bilgileri
Huzur Mah, Maslak Ayazağa Cad. 2
Sişli 34394/ İstanbul
Tel: +90 212 354 22 22
Faks : +90 212 288 38 29

İletişim Bilgileri
D-Resort Göcek
Cumhuriyet Mahallesi 48310
Göcek, Fethiye/Muğla
Telefon: +90 252 645 27 60
Faks: +90 252 645 27 67
Web Sitesi: www.dresortgocek.com.tr

Datmar Turizm A.Ş.

Datmar Turizm A.Ş., Aldiana GmbH (Groupo Santana Carzorla, Thomas Cook A.G.) tarafından işletilen Aldiana Side ve Paradise Side Beach Hotel isimli 2 adet beş yıldızlı tatil köyünün sahibidir. Her iki tesis de Antalya'ya 80 km, havaalanına 70 km mesafede ve Side'de yer almaktadır.

 • Aldiana Side
  Bir Osmanlı kervansarayı tarzında inşa edilen 600 yatak kapasiteli Aldiana Side, bir mini golf sahasına ve kaya tırmanma duvarına sahiptir. Ayrıca Aldiana Side misafirlerine bir açık yüzme havuzu, 8'i aydınlatmalı 12 tenis kortu, basketbol, futbol, voleybol, rüzgâr sörfü, yelken, 2 açık ve kapalı restoran, bir snack bar, disko, kreş, sauna, sağlık merkezi ve jimnastik salonu gibi ek tesisler de sunmaktadır.

 • Paradise Side Beach Hotel
  Paradise Side Beach Hotel de deniz kenarında, Aldina Side'nin yanında yer almaktadır. %60'ı deniz manzaralı, birbirinden bağımsız apartmanlardan oluşan tesis, 805 yatak kapasitesine sahiptir. Bütün apartmanlarda balkon, banyo, ısıtma ve havalandırma sistemleri, televizyon, buzdolabı, bilgisayar prizleri, kasa ve telefon bulunmaktadır. Tatil köyünde spor aktiviteleri, 150 kişilik bir toplantı salonu, 2 restoran, bir sağlık merkezi ve jimnastik salonu da konukların hizmetine sunulmaktadır.

Göktrans Turizm

Göktrans Turizm ve Ticaret A.Ş.'nin sahip olduğu 5 yıldızlı Grand Hyatt İstanbul, İstanbul'un kalbi olarak nitelendirilen Taksim'de bulunmakta ve Hyatt International (Europe Africa Middle East) LLC tarafından işletilmektedir.

İletişim Bilgileri
Huzur Mah, Maslak Ayazağa Cad. 2
Şişli 34394/ İstanbul
Tel: +90 212 354 22 22
Faks : +90 212 288 38 29
Web Sitesi: www.istanbul.grand.hyatt.com.tr

 • Grand Hyatt Istanbul
  Göktrans Turizm ve Ticaret A.Ş.'nin sahip olduğu 5 yıldızlı Grand Hyatt İstanbul, İstanbul'un kalbi olarak nitelendirilen Taksim'de bulunmakta ve Hyatt International (Europe Africa Middle East) LLC tarafından işletilmektedir.

  Kişiye özel servis anlayışında farklılık yaratan ve 2012 yılında hizmete giren restoran 34, canlı mutfak şovları, ayrıcalıklı atmosferi ve Grand Hyatt Istanbul'un İtalyan Executive Şefi Fabio Brambilla'nın yönetiminde Akdeniz ve Türk mutfağı temel alınarak hazırlanan "Güneş'in Mutfağı" (Food under the Sun) konsepti ile misafirlerine yepyeni ve farklı bir lezzet deneyimi yaşatmaktadır.

  Gaia Fitness Centre & Spa ise, misafirlerine bireylerin gelişimi üzerine odaklanmış bir mekan ve tecrübe sunarak kişisel gelişimi desteklemektedir. Gaia, misafirlerine kendilerini keşfedebilecekleri, huzurlu bir şekilde rahatlayarak zihinlerini temizleyecekleri, ruhsal anlamda gelişebilecekleri ve fiziksel sağlıklarına kavuşabilecekleri bir alan yaratmaktadır.

Arena Giyim Sanayi Turizm ve Ticaret A.Ş.

 • Park Hyatt Istanbul – Maçka Palas
  Mimari dokusu, yaratıcı iç dekorasyonu, özenle tasarlanmış odaları ve seçkin lezzetler sunan mekanları ile farklılık yaratan Park Hyatt Istanbul – Maçka Palas'ın Arena Giyim tarafından 2009 yılında, 90 odası ile butik otel olarak hizmete girmiştir. Bugün Armani, Gucci ve dünyaca ünlü birçok markaya evsahipliği yapan, şehrin en seçkin alışveriş ve yerleşim merkezlerinden Nişantaşı'nda misafirlerini ağırlamakta olan 5 yıldızlı otelde, büyüklükleri 50-250 metrekare arasında değişen toplam 90 delüks odanın 7 si Park Süit, 2 Teras Suit, bir Park Executive Suite, bir Diplomatik Suit ve bir Kral Dairesi yer almaktadır. En üst kata bulunan 5 suit'in hepsinin özel terası mevcuttur.Odaların neredeyse üçte birlik alanını kaplayan, yerden ısıtmalı banyolarda, duş alanı ve küvet ayrı yer almakta, spa oda olarak dizayn edilen 25 adet özel odada ise ısıtmalı oturma alanının yanı sıra otantik kurnalar ile Park Hyatt Istanbul – Maçka Palas, geleneksel Türk Hamamı keyfini kendi odanızda gönlünüzce yaşama imkanı sağlamaktadır.

euro.message madebycat ®