Doğuş Turizm Grubu

Doğuş Turizm Grubu
1

Doğuş Turizm Grubu, her biri uluslararası standartta hizmet veren sahip olduğu ya da işlettiği otelleri ile sektörde öncüdür.

1976 yılında kurulmuş olan Doğuş Turizm Grubu sekiz adet beş yıldızlı oteli, iki butik oteli ve Antur Seyahat Acentasını bünyesinde bulundurmaktadır.

D-Hotel Maris

D-Hotel Maris ilk misafirlerini ağırlamak üzere 20 Nisan 2012 itibarıyla kapılarını açtı.

İletişim bilgileri
Datça Yolu Hisarönü Mevkii
Posta Kutusu: 119 48700
Marmaris/Muğla
Tel: 0252 441 20 00
Faks: 0252 436 92 28
Web Sitesi: www.dhotel.com.tr

 • D-Hotel Maris

  Dünyanın en prestijli otelcilik organizasyonu olarak kabul edilen The Leading Hotels of The World tarafından Türkiye'de üyeliğe kabul edilen tek resort otel olan D-Hotel Maris, böylelikle yüksek beklentilere hitap eden lüks tasarımı ve sıra dışı hizmet anlayışı ile uluslararası standartlarda hizmet verdiğini belgelendirmiştir.

  D-Hotel Maris, Türkiye'nin güneybatısında yer alan büyüleyici doğa koruma alanı Datça Yarımadası'nda bulunuyor. Tepede tüm koya hakim benzersiz konumuyla otel; küçük adalar, mis kokulu çam ormanları, volkanik dağlar ve biri Mavi Bayrak ödüllü olmak üzere büyüleyici beş doğal plaj ile Ege ve Akdeniz'in kesişme noktasında misafirlerini masalsı güzelliğin benzersiz lüksüne davet ediyor.

  D-Hotel Maris her biri nefes kesici dağ veya deniz manzarası bulunan, lüks, zarif ve modern bir şekilde döşenmiş 200 odaya, bir adet dubleks Presidental Suit ve bir adet villaya sahip. Otel ayrıca villa ve süit misafirlerine kişiye özel hizmet anlayışı, gün boyu yeme-içme sunumları ve özel plajı ile Türkiye'de ilk kez bir resort otelde Executive Club Lounge ayrıcalığını yaşatıyor. Dünyaca ünlü ve birçok ödüle sahip olan ESPA Türkiye'de ilk kez tatil severlerle bir resort otelde misafirleriyle buluşuyor. En iyi su sporları, Alman tenis okulu, fitness merkezi, bir kahvaltı restoranı, beş à la carte restoran, altı bar, sinema ve toplantı salonları otelin sunduğu hizmetler arasında. Dalaman Havaalanı'na bir buçuk saat uzaklıktaki D-Hotel Maris'e gitmek için özel şoförlü transfer hizmetini tercih edebilir ya da özel helikopter ve deniz uçağı seçenekleri ile Dalaman veya Bodrum Havaalanı'ndan sadece 25 dakika süren transferler ile otele giriş yapabilirsiniz. 100ft'lik özel yapım yelkenli yat Paşa, Sunseeker Portofino 48 ve Azimut 55 yatlarını kiralayarak Yunan Adaları, Ege ve Akdeniz'in gizli koylarını da keşfetmeniz mümkün.

  Tanıtım Filmi:

Antur

1966 yılında kurulan, 1976 yılında Doğuş Grubu şirketlerinden biri olan Antur Turizm A.Ş, Türkiye'de kurumsal seyahat yönetimi ve MICE alanlarında faaliyet gösteren lider seyahat ve organizasyon yönetim şirketidir.

Antur müşteri ihtiyaçlarını her yönüyle karşılamak, zorlu iş hayatında onların yaşamını kolaylaştırmak için hizmet yelpazesini her türlü ayrıntıyı düşünerek yenilikleri takip ederek müşterilerine sunar.

Kurumsal seyahat yönetimi, toplantı yönetimi, etkinlik yönetimi, teşvik gezileri konularında hizmet veren Antur Turizm, IATA ( Uluslararası Hava Taşımacılığı Birliği ), ASTA ( Amerikan Seyahat Acentaları Topluluğu ), UFTAA ( Uluslararası Seyahat Acentaları Federasyonu ), TURSAB ( Türkiye Seyahat Acentaları Birliği ) üyesidir.

Kurumsal Seyahat Yönetimi

Kurumsal seyahat yönetimi 1976 senesin'den beri Antur'un en etkili olduğu iş alanlarından biridir. Antur uzmanlık alanlarıyla ve tecrübesiyle hizmetlerine değer katar, müşterileri için özel çözümler üretir.
Uçak biletleri, otel rezervasyonları, araç kiralama gibi klasik kurumsal hizmetlerin yanında;

 • Seyahat raporlama
 • Finansal raporlama
 • Vize temini için aracılık hizmetleri de vermektedir.

Etkinlik ve Toplantı Yönetimi

 • Antur sahip olduğu profesyonel ve yaratıcı ekibiyle konferans, seminer, kurumsal etkinlik alanlarında çeşitli sektörlerden kurumlara ihtiyaçlara yönelik hizmetler sunar.
 • İş dinamiklerini gerek yerel ve uluslararası bölge bilgileri gerekse zengin tedarikçi ilişkileri ile ile birleştiren Antur Turizm, organizasyon sonunda yüksek müşteri memnuniyetini garanti eder.
 • Konferans, seminer, toplantı, kurumsal etkinlikler, teşvik gezileri, ürün lansmanları, açılış partileri, gala geceleri Türkiyedeki hizmet yelpazemizin temel faaliyetleridir.
 • Yurtdışı teşvik gezileri Antur'un bir diğer bir uzmanlık alanıdır. Profesyonel ekibimiz dünyanın her yerinde yapılabilecek etkinlikleri müşteri beklentilerini en üst seviyede karşılayacak şekilde gerçekleştirir.
 • Antur her sene düzenli olarak, Türkiye'nin önde gelen firmalarına ve çok uluslu lider şirketlerine kişi sayısı yüksek boyutlarda organizasyonlar düzenlemektedir.
 • Antur Turizm'in kongre ve fuar hizmetlerine odaklanmış deneyimli kadrosuyla kayıt, konaklama,transfer, sosyal program, rehberlik hizmetleri, kongre yan hizmetleri , organizasyon sonrası hizmetler, stand alanı kiralama, stand üretimi alanlarında hizmet vermektedir.

İletişim bilgileri
Doğuş Grubu Merkez Binası
Huzur Mahallesi Maslak Ayazağa Cad.
No:2 K:1/A 34396 Şişli / İSTANBUL
Telefon: 0212 354 22 00
Fax: 0212 288 38 29
Web Sitesi: www.antur.com.tr

 • Maritim Hotel Club Alantur
  Maritim Hotel Club Alantur 5 yıldızlı olup , Akdeniz'in en ideal lokasyonunda Antalya 'nın 140 km doğusunda yer alan tesis toplam 350 odası ve suitleri ile misafirlerini en iyi şekilde ağırlamaktadır . Antalya Uluslar arası havalimanına 140 km , ve en yakın havalimanı olan Alanya Gazipaşa havalimanına 38 km uzaklıktadır .

  "Türk Riviyerası" diye anılan bölgede, Alanya şehir merkezine 5 km mesafede, 550 metre uzunluğunda 50 metre genişliğinde sahil şeridi ile 60.000 m²'lik botanik bahçe içerisinde yer almaktadır. Maritim Hotel Club Alantur geliştirmiş olduğu güçlü " aile dostu " konsepti ile " aile odaları , su kaydırağı ve özel mini club hizmetleri imkanını profesyonel ekibi ile en iyi şekilde sunmaktadır .

  Otelimizin 550 metre uzunluğunda 50 metre genişliğinde sahil şeridi, kapalı ve açık yüzme havuzları, hamamı, saunası, buhar banyosu, fitness merkezi, tenis kortları, çocuk kulübü, kara ve deniz sporları, gün boyu ve gece devam eden animasyon programı, restoran ve barları ile misafirlerimizin dinlenme, spor ve eğlence ihtiyaçları en iyi şekilde karşılanmaktadır.

Garanti Turizm

Garanti Turizm Yatırım ve İşletme A.Ş. 1988 yılında kurulmuş ve beş yıldızlı bir otel yatırımı gerçekleştirmiştir. Marmaris'te bulunan ve 2013 yılı baharında açılan D-Resort Grand Azur Marmaris daha önce Maritim Group tarafından işletiliyordu.

İletişim Bilgileri
Huzur Mah, Maslak Ayazağa Cad. 2
Şişli 34394/ İstanbul
Tel: +90 212 354 22 22
Faks : +90 212 288 38 29

İletişim Bilgileri
D-Resort Grand Azur Marmaris
Cumhuriyet Bulvarı, No 17
48700 Marmaris | Mugla
Telefon: +90 252 417 40 50
Faks: +90 252 417 40 60
Web Sitesi: www.dresortgrandazur.com.tr

 • D-Resort Grand Azur
  D-Resort Grand Azur Marmaris Dalaman Havaalanı'na 100 km uzaklıkta olup Marmaris şehir merkezinde bulunmaktadır. Büyük bölümü deniz manzaralı olan ve tamamı renove edilen 324 odası ve suiti, yenilenen lobisi, restoranı ve spa merkeziyle 2013 bahar döneminde kapılarını yeniden açmıştır. Otelde aynı zamanda 350 misafiri ağırlayabilen bir konferans salonu ve oturma düzeninde 35 misafir kapasiteli iki seminer odası mevcuttur.

D-Otel Göcek Turizm Yatırımları ve İşletmeciliği Ticaret A.Ş.

D-Resort Göcek mevcut 57 odası, tamamen yenilenen lobisi, bir ana restoran ve iki barının yanı sıra bölgede tek Teppanyaki Grill istasyonuna sahip kıyı restoranı ve barı ile 2013 bahar sonunda kapılarını açmıştır. 2013 yılı Haziran ayı ortalarında faaliyete girecek olan spa ve fitness merkezleri; 100 kişi kapasiteli toplantı salonları projeye yeni eklenen hizmet alanları arasındadır. Hali hazırda var olan odaların yenilenmesi ve ek konaklama üniteleri eklenmesi, projenin 2014 yılı baharında tamamlanması planlanan bölümleridir. D-Resort Göcek daha önce D-Marin Resort Göcek olarak biliniyordu.

İletişim Bilgileri
Huzur Mah, Maslak Ayazağa Cad. 2
Sişli 34394/ İstanbul
Tel: +90 212 354 22 22
Faks : +90 212 288 38 29

İletişim Bilgileri
D-Resort Göcek
Cumhuriyet Mahallesi 48310
Göcek, Fethiye/Muğla
Telefon: +90 252 645 27 60
Faks: +90 252 645 27 67
Web Sitesi: www.dresortgocek.com.tr

Datmar Turizm A.Ş.

Datmar Turizm A.Ş., Aldiana GmbH (Groupo Santana Carzorla, Thomas Cook A.G.) tarafından işletilen Aldiana Side ve Paradise Side Beach Hotel isimli 2 adet beş yıldızlı tatil köyünün sahibidir. Her iki tesis de Antalya'ya 80 km, havaalanına 70 km mesafede ve Side'de yer almaktadır.

 • Aldiana Side
  Bir Osmanlı kervansarayı tarzında inşa edilen 600 yatak kapasiteli Aldiana Side, bir mini golf sahasına ve kaya tırmanma duvarına sahiptir. Ayrıca Aldiana Side misafirlerine bir açık yüzme havuzu, 8'i aydınlatmalı 12 tenis kortu, basketbol, futbol, voleybol, rüzgâr sörfü, yelken, 2 açık ve kapalı restoran, bir snack bar, disko, kreş, sauna, sağlık merkezi ve jimnastik salonu gibi ek tesisler de sunmaktadır.

 • Paradise Side Beach Hotel
  Paradise Side Beach Hotel de deniz kenarında, Aldina Side'nin yanında yer almaktadır. %60'ı deniz manzaralı, birbirinden bağımsız apartmanlardan oluşan tesis, 805 yatak kapasitesine sahiptir. Bütün apartmanlarda balkon, banyo, ısıtma ve havalandırma sistemleri, televizyon, buzdolabı, bilgisayar prizleri, kasa ve telefon bulunmaktadır. Tatil köyünde spor aktiviteleri, 150 kişilik bir toplantı salonu, 2 restoran, bir sağlık merkezi ve jimnastik salonu da konukların hizmetine sunulmaktadır.

Göktrans Turizm

Göktrans Turizm ve Ticaret A.Ş.'nin sahip olduğu 5 yıldızlı Grand Hyatt İstanbul, İstanbul'un kalbi olarak nitelendirilen Taksim'de bulunmakta ve Hyatt International (Europe Africa Middle East) LLC tarafından işletilmektedir.

İletişim Bilgileri
Huzur Mah, Maslak Ayazağa Cad. 2
Şişli 34394/ İstanbul
Tel: +90 212 354 22 22
Faks : +90 212 288 38 29
Web Sitesi: www.istanbul.grand.hyatt.com.tr

 • Grand Hyatt Istanbul
  Şehrin kalbinde bulunan Grand Hyatt Istanbul, Taksim Meydanı ile ana kongre ve sergi merkezlerine yürüme mesafesindedir.

  Grand Hyatt Istanbul'da, oturma alanı, yüksek hızlı internetin olduğu çalışma alanı, duş ve küvetin bulunduğu mermer banyo ve yağmur duşunun da bulunduğu, modern dekore edilmiş 360 konforlu oda ve süit bulunmaktadır.

  34 Restoran, açık büfe ve alakart olarak servis edilen dünya mutfağından yemekler ve geleneksel Türk spesiyaliteleri ile hizmet vermektedir. Mezzanine Lounge çay, kahve, atıştırmalıklar ve tatlı seçenekleri sunmaktadır. Library Bar&Restaurant'ta zengin şarap seçenekleri sunulmaktadır ve sadece sonbahar ve kış aylarında hizmet vermektedir. Gazebo'da ise lezzetli yemekler, içecekler ve tatlılar servis edilmektedir.

  Gaia Spa & Fitness Merkezi'nde, modern spa uygulamaları ve otantik hamam ritüellerinin keyfini çıkarabilirsiniz. Ayrıca güneşlenme terası ve havuz barı da bulunan muhteşem bir açık havuz ile ışıklandırılmış bir tenis kortu da yer almaktadır.

Arena Giyim Sanayi Turizm ve Ticaret A.Ş.

 • Park Hyatt Istanbul – Maçka Palas
  1922 yılında Milano'nun ünlü "palazzo"larından esinlenen İtalyan mimar Giulio Mongeri tarafından inşa edilen Maçka Palas, İstanbul'daki en güzel binalardan biridir. Mimari dokusu, yaratıcı iç dekorasyonu, özenle tasarlanmış odalarıve seçkin lezzetler sunan mekanları ile farklılık yaratan Park Hyatt İstanbul – Maçka Palas moda ve alışverişin merkezi Nişantaşı bölgesinde bulunmaktadır.

  Porche Desingn ve Gucci gibi dünyaca ünlü markalara ev sahipliği yapan, şehrin en seçkin alışveriş ve yaşam merkezlerinden Nişantaşı'nda misafirlerini ağırlayan otelde, büyüklükleri 50-250 metrekare arasında değişen ve Ara Güler imzalı eski İstanbul fotoğraflarının yer aldığı toplam 90 oda bulunmaktadır. Spa odalar olarak dizayn edilen 25 adet özel odalarda ısıtmalı oturma alanının yanı sıra otantik kurnalar ile Park Hyatt Istanbul – Maçka Palas, geleneklsel Türk Hamamı keyfini kendi odanızda gönlünüzce yaşama yaşama imkanı sağlayacaktır.Park Hyatt Istanbul – Maçka Palas'ın Lobyy Lounge'u kahvaltı dahil tüm gün boyunca en elit yiyecek ve içecek servislerini hizmetinize sunmaktadır. Ayrıca teras katında bulunan modern tasarımlı açık havuzu ile misafirlerine seçkin bir ortam sunmaktadır

euro.message madebycat ®